--->Aksiyongenclik<---

Nabzı Hızlı Atanların Sitesi

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

windows etkinleştirmede farklı bir yol

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
erkan03
Admin

MesajKonu: windows etkinleştirmede farklı bir yol   Cuma Kas. 16, 2007 4:31 pm

Bilindiği gibi yeni çıkan updateler bazı çoğalan artık ezberlediğimiz fckgw gibi keyler için yüklenemez oldu.Bu yüzden XP nizi orjinal hale getirip bu keyden kurtarmak için sırayla şu işlemleri takip edelim...

1)Net ile bağınız kalmasın.Bğlantıyı kesin.

2)Başlat-->Çalıştır-->AÇ(regedit) komutunu girelim.

3)HKEY_LOCAL_MACHINE-->SOFTWARE-->Microsoft-->Windows NT-->CurrentVersion-->WPAEvents anahtarını acın sağ taraftan OOBEtimer cift tiklayın. FF değerini verip çıkın.

4)Başlat-->Çalıştır-->AÇ( %systemroot%/system32/oobe/msoobe.exe /a )komutunu verin.

5)Karşınıza gelecek pencerede seçeneklerden müsteri hizmetlerine telefon etmek istiyorum'a tıklayın ve ''ileri''ye basın.Anahtarini Değiştire basın ve KQ8CM-3WR6M-FKGVP-MMKJW-D77WT ürün anahtarini giriniz.Artık burdan çıkın.

6)HKEY_LOCAL_MACHINE-->SOFTWARE-->Microsoft-->Windows NT-->CurrentVersion-->WPAEvents'a tekrar gidin ve OOBE timer a tekrar tıklayın, önceden girmiş olduğumuz FF değerini silin.

7)Baslat-->Çalıstır-->AÇ( %systemroot%/system32/oobe/msoobe.exe /a) tekrar girin ve ürünün aktif olduğuna dair yazıyı göreceksiniz...
Kullanıcı profilini gör http://aksiyongenclik.forumr.net

windows etkinleştirmede farklı bir yol
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HTML Kodu Yardım (Windows XP Giriş Ekranı)
» Farklı forum tasarımı yardım.
» Farklı Tema Nasıl Uygulanır?
» Son Mesajlar Bölümü Yardım Edin... Benim İstediğim Daha Farklı...Yardım Edinn
» Açılar ve Özellikleri farklı bi açıdan :))